Veebiseminaride seeria juhtimisest

Ju3

Kas oled kunagi mõelnud, miks tegelikult on mõni juht edukam kui teine? See ei sõltu üldsegi kogemusest ega teadmistest. Need on lihtsalt vahendid, kuidas edu saavutada. Juhte eristab ennekõike see, mida ja kuidas nad panustavad organisatsiooni. Juhi edu aluseks on oma rolli mõistmine organisatsioonis.

Ju3 on veebiseminaride seeria, kus räägin enda ja teiste kogemusest, kuidas olla edukam ja efektiivem juht. Nagu juhtimiseski on mitu võimalust jõuda eduni, nii on ka Ju3 mitmetähenduslik nimetus. Seda võim välja öelda kui jukolm või jukuubis. Tegelikult tuleb nimetus kolmest sõnast: “juhtimine”, “juhtuma” ja “juhuslikult”.  Ja nii olen kogenud olukordi, kus mõnel inimesel on juhtumine juhtunud juhuslikult või juhuslikult juhtus juhtimine jne.

See võib olla tore sõnademäng, kuid kahjuks reaalsuses ei ole juhtimisel suurt seost katse-eksituse meetodiga. Jah mõnikord võib midagi õnnestuda, kuid enamasti on see lihtsalt ressursside raiskamine. 

 

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

Juhi edukus sõltub tihti detailidest. Diplomid ja tunnistused ei taga veel edukust. Veebiseminaridel keskendume nendele detailidele ja töövahenditele, mis on toonud edu mulle ja paljudele teistele juhtidele. Teemad on valitud just nende murede seast, mis on tulnud ilmsiks juhtidega rääkides ja koolitustel.

Tihti tuleb muuta väga vähe enda tegevuses, et olla edukas juht ja saavutada soovitud eesmärgid. Teiselt poolt jälle on väga palju detaile, millele juhid peavad keskenduma ja mis neid eristab tipp-spetsialistist. Seetõttu on oluline pöörata tähelepanu kindlatele asjadele nii juhtide otsimisel kui ka töötajate edutamisel juhiks.

Veebiseminarid algavad kell 18.30 ja kestavad kuni 45 minutit

Ülevaade veebiseminaridest ja järelevaatamise lingid

Juhtimine on imelihtne. Tuleb lihtsalt õigel ajal teha õigeid asju ja õieti. Keegi ei ole täiuslik, kuid edukad on need kes õpivad vigadest ja püüavad ka vigu ennetada. Seetõttu ongi veebiseminarid suurepäraseks võimaluseks sulle õppida teiste kogemusest ja vältida nende vigu. Lisaks teeme läbi asju, mis on vajalikud, et olla edukas ja efektiivne juht.
Scroll to Top