Huvitavad abimehed

Pisiasjades ja lihtsuses peitub võlu. On palju erinevaid vahendeid, mida kasutada, kuid tihti on soodsam kasutada mitut keskkonda või töövahendit, kui lihtsalt ühte. Järgnevalt mõned näited, mida ise kasutan või olen proovinud.

Siia proovin hakata panema erinevaid programme ja keskkondi nende tutvustusega, mida ma ise kasutan või olen testinud. Ehk leiad midagi head ja kasulikku endalegi.

Tegevuste haldus monday.com abil

Mina kasutan monday.com keskkond klientidega suhtlemise halduseks. Keskkond on äärmiselt lihtne ning kasutamise alustamine ei nõua palju teadmisi. Minul kulus alla 30 minuti, et seadistada keskkond minule sobilikuks. 

Monday.com pakub unikaalset töövahendit, mida saab kasutada müügijuhtimiseks, turunduseks, projektijuhtimised ja arenduse juhtimiseks.

Tasuta baasversioonis saab kasutada juba mitmeid häid funktsionaalsusi. Konto loomine ja kuni 200 sissekande tegemine on tasuta. Lisaks on võimalik ühe kontoga kasutada mitut funktsionaalsust korraga. Seejuures erineva funktsionaalsuse jaoks on võimalik soetada spetsiifiline pakett.

Shopping Cart
%d bloggers like this: